sobota 26. ledna 2013

Rise above personal limits!

Performance training 3.0

Jak budovat zároveň sílu, zvětšovat svalovou hmotu, snižovat množství tuku, zvyšovat schopnost pracovat s váhou vlastního těla v prostoru, rozvíjet lokomoci a flexibilitu, zvyšovat výbušnost a vytrvalost?

Silový trénink, atletický trénink, silový trojboj, vzpírání, silová gymnastika, jóga, crossfit, běh, strongman a několik dalších disciplín jsou nástroje, které reálně tyto aspekty, na rozdíl od cvičení na strojích a "funkčního tréninku", rozvíjejí. 

Není možno věnovat se jim všem naplno, ale dá se využít určité principy, které se v jejich tréninku aplikují k tomu, aby člověk mohl rozvíjet svůj potenciál naplno. 

Prošel jsem si tréninkem všech těchto disciplín, to, co nejvíce fungovalo jsem ponechal a to, co pouze zdržovalo, toho jsem se zbavil.

Výsledkem je tréninkový systém nazvaný Performance training, který ve své třetí aktuální verzi prezentuje video níže.Tento blog, jak již z jeho názvu plyne, bude postupem času přinášet informace z tohoto systému a pomáhat tak lidem, kteří se chtějí zlepšovat v aspektech silového tréninku, zvyšovat svůj výkon při sportu, či změnit kompozici své postavy.
A.Č.